29. květen

29. května 2011 v 4:08 | Nina
Jsou čtyři ráno. Nad matkou se vznáší alkoholový opar, stejně tak jako nad otcem.
Kdyby alespoň pili spolu. Každý spí odděleně v jiném pokoji. Otec sám (říká tomu "vyhnanství", ale vlastně má veškerý komfort v podobě postele pro dva, kuchyně, televize, přehrávačů, knihovny..) a matka u nás. Nevadilo by mi to, kdyby tak hrozně nechrápala (a nesmrděla chlastem jako třeba dneska). Tohle manželství se rozpadlo před několika lety, žádný cit se tu hledat nedá. Ve všem jsou prachy, to je celé. Jen to graduje, pak na chvíli klid a potom znova. Je to kruh. Vlastně, jak to tak pozoruji, kruh je celý můj život. Tedy, nejsem si jistá reinkarnací, nejspíš není. Ovšem smrtí to nekončí. Budoucnosti se nebojim.
Právě bijí kostelní zvony. Ráda bych se šla projít, bohužel jsem tu jak v kleci. A navíc - venku je zima. Mám pocit, že odchod by byl v pořádku a realizovatelný, horší je to s příchodem. Nerada bych vyvolala nesmyslnou hádku o poruchách osobnosti. Respektive nechci jim dávat záminku, aby na mě křičeli.

Přihazuju plán na dnešek.
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: 1/2 jablka
Svačina: nic
Večeře: 50g okurky

Edit 18:15: snědla jsem místo plánu 30g okurky + 5 třešní
Pohyb: 35km kolo

Budu perfektní. A lepší než rodiče. Protože já to někam dotáhnu a nebude ze mě chlastající troska. Nikdy. Máma se ještě docela drží, ale otec je v háji. Měl by se jít léčit. A máma k psychologovi. Jenže sama to neutáhne a tak s ním zůstává. (kruh)
 


Komentáře

1 Dee - Dee Dee - Dee | Web | 29. května 2011 v 9:17 | Reagovat

to je mi líto:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama